פירוש חלומות על לחם לפי הפסיכולוגיה

משמעות לחם בחלום

פירוש חלום על לחם לפי הפסיכולוגיה

לחם
קטגוריות: אוכל ומזון

אכילת לחם בחלום, פירושה כי החולם רעב ברמה הרגשית למשהו שישביע אותו, משהו שייתן לו שקט ושלווה. ברמה הפסיכולוגית, לחם תופס מקום של מוצר יסוד שעליו אפשר להלביש דברים נוספים. לכן, פתרון חלומות על לחם מתייחס ללחם כעל בסיס לדברים החיוביים שאפשר לשים עליו וכעל משהו חיוני אשר משביע ומרגיע את החושים.
בנוסף, פתרון חלומות על לחם מתייחס לאלמנט של עבודה קשה. כשם שהלחם מופק בשלבים המתחילים בשדה ממשכים לטחינה, עשיית בצק, אפיה ורק בסוף אכילה, כך גם ברמה הפסיכולוגית פירוש חלומות על לחם מקושר לתהליכים ארוכי טווח וכאלה שניתן להגיע לתוצאה הסופית רק בשלבים, צעד אחר צעד.
פעמים רבות בחיים אנחנו רוצים כבר להיות בתוצאה המיוחלת ולהיות כבר בנקודת הסיום ובסוף המרוץ. פירוש חלומות על לחם מזכיר לחולם כי החיים מורכבים מאינספור דרכים ושבילים. לכל אחד מאיתנו שביל ייחודי, אישי ומעניין משלו ולכל אורך הדרך ובכל נקודת זמן נתונה, תמיד נהיה בשביל.
כלומר, תמיד נהיה בדרך למקום אחר. לכן, פירוש חלומות על לחם לפי הפסיכולוגיה רומז לחולם שחשוב מידי פעם לעצור ולהריח את הפרחים ולהינות מהדרך.
לעיתים תהליכים ארוכי טווח עלולים להיות מתסכלים וקשים. כיצורים אנושיים אנחנו נבדלים ביכולת שלנו להכיל כאלה תהליכים ובאורך שכל אחד מסוגל לשאת. קיימות תיאוריות רבות בפסיכולוגיה לגבי עובדים ומנהלים אשר המחלקות אותם לכאלה שהינם מוכווני משימה וכאלה שהינם מוכווני אנשים. כלומר, לפי הפסיכולוגיה קיימים טיפוסים שמה שחשוב להם הוא התוצאה הסופית ומנגד קיימים טיפוסים אשר האנשים שהם פוגשים בדרך וכן סיפוק שלהם יותר חשוב להם מאשר ההצלחה.
על פי הפסיכולוגיה, סביר שחלומות על לחם יופיעו אצל טיפוסים שהם יותר מכווני אנשים. כמובן שפתרון חלומות על לחם מתייחס לתיאוריות כאלה באופן רחב יותר ולא רק על אופן ניהול.


קראו פירוש חלום נוסף על לחם


פירושי חלומות נוספים שקשורים לחלום על לחם

ילדה
פירוש חלום על ילדה לפי הפסיכולוגיה:

ילדה בחלום מבטאת לפי הפסיכולוגיה את הרצון של החולם להתחבר לצדדים... לחצו לפירוש המלא


מסעדה
פירוש חלום על מסעדה לפי הפסיכולוגיה:

מסעדה בחלום מסמלת לפי הפסיכולוגיה את היכולת של החולם ליהנות מהחיים... לחצו לפירוש המלא


הודעה
פירוש חלום על הודעה לפי הפסיכולוגיה:

פירוש חלומות על הודעה מסמל לפי הפסיכולוגיה מסר חשוב שהחולם רצה... לחצו לפירוש המלא


אנשים שחלמו על לחם חלמו גם על הסמלים הבאים:

חלון


שדיים


איבר מין


חלומות נפוצים בחודש האחרון

דקירה
פירוש חלום על דקירה לפי הפסיכולוגיה:

חלומות בהם מתרחשת דקירה מביאים לידי ביטוי זיכרון כואב ולא נעים... לחצו לפירוש המלא


כביש
פירוש חלום על כביש לפי הפסיכולוגיה:

לפי הפסיכולוגיה כביש בחלום מתייחס לדרכים השונות בהן החולם בחר ללכת... לחצו לפירוש המלא