פירוש חלומות על לחם לפי הפסיכולוגיה

משמעות לחם בחלום

פירוש חלום על לחם לפי הפסיכולוגיה

לחם
קטגוריות: אוכל ומזון

אכילת לחם בחלום, פירושה כי החולם רעב ברמה הרגשית למשהו שישביע אותו, משהו שייתן לו שקט ושלווה. ברמה הפסיכולוגית, לחם תופס מקום של מוצר יסוד שעליו אפשר להלביש דברים נוספים. לכן, פתרון חלומות על לחם מתייחס ללחם כעל בסיס לדברים החיוביים שאפשר לשים עליו וכעל משהו חיוני אשר משביע ומרגיע את החושים.
בנוסף, פתרון חלומות על לחם מתייחס לאלמנט של עבודה קשה. כשם שהלחם מופק בשלבים המתחילים בשדה ממשכים לטחינה, עשיית בצק, אפיה ורק בסוף אכילה, כך גם ברמה הפסיכולוגית פירוש חלומות על לחם מקושר לתהליכים ארוכי טווח וכאלה שניתן להגיע לתוצאה הסופית רק בשלבים, צעד אחר צעד.
פעמים רבות בחיים אנחנו רוצים כבר להיות בתוצאה המיוחלת ולהיות כבר בנקודת הסיום ובסוף המרוץ. פירוש חלומות על לחם מזכיר לחולם כי החיים מורכבים מאינספור דרכים ושבילים. לכל אחד מאיתנו שביל ייחודי, אישי ומעניין משלו ולכל אורך הדרך ובכל נקודת זמן נתונה, תמיד נהיה בשביל.
כלומר, תמיד נהיה בדרך למקום אחר. לכן, פירוש חלומות על לחם לפי הפסיכולוגיה רומז לחולם שחשוב מידי פעם לעצור ולהריח את הפרחים ולהינות מהדרך.
לעיתים תהליכים ארוכי טווח עלולים להיות מתסכלים וקשים. כיצורים אנושיים אנחנו נבדלים ביכולת שלנו להכיל כאלה תהליכים ובאורך שכל אחד מסוגל לשאת. קיימות תיאוריות רבות בפסיכולוגיה לגבי עובדים ומנהלים אשר המחלקות אותם לכאלה שהינם מוכווני משימה וכאלה שהינם מוכווני אנשים. כלומר, לפי הפסיכולוגיה קיימים טיפוסים שמה שחשוב להם הוא התוצאה הסופית ומנגד קיימים טיפוסים אשר האנשים שהם פוגשים בדרך וכן סיפוק שלהם יותר חשוב להם מאשר ההצלחה.
על פי הפסיכולוגיה, סביר שחלומות על לחם יופיעו אצל טיפוסים שהם יותר מכווני אנשים. כמובן שפתרון חלומות על לחם מתייחס לתיאוריות כאלה באופן רחב יותר ולא רק על אופן ניהול.


קראו פירוש חלום נוסף על לחם


פירושי חלומות נוספים שקשורים לחלום על לחם

ילדים
פירוש חלום על ילדים לפי הפסיכולוגיה:

פתרון חלומות על ילדים מצביע על הרצון של החולם לחוות רגרסיה... לחצו לפירוש המלא


חלון
פירוש חלום על חלון לפי הפסיכולוגיה:

לפי הפסיכולוגיה, חלומות בהם מופיע חלון מביאים לידי ביטוי את יכולות... לחצו לפירוש המלא


בית גדול
פירוש חלום על בית גדול לפי הפסיכולוגיה:

ככלל חלום על בית מייצג לפי הפסיכולוגיה רגשות נוסטלגיים כלפי העבר... לחצו לפירוש המלא


אנשים שחלמו על לחם חלמו גם על הסמלים הבאים:

היריון


בחור


תאונה


חלומות נפוצים בחודש האחרון

משטרה
פירוש חלום על משטרה לפי הפסיכולוגיה:

פירוש חלומות על משטרה מעלה למודעות את כל אותם הדברים בחיים... לחצו לפירוש המלא


אורחים
פירוש חלום על אורחים לפי הפסיכולוגיה:

אורחים בחלום מסמלים לפי הפסיכולוגיה את הצורך של החולם בנתינה ודאגה... לחצו לפירוש המלא