פירוש חלומות על עורב לפי הפסיכולוגיה

משמעות עורב בחלום

פירוש חלום על עורב לפי הפסיכולוגיה

עורב
קטגוריות: בעלי חיים ציפורים ועופות

הופעת עורב בחלום מסמלת תכונות אצל החולם של ערמומיות, חוכמה רבה וגם לעיתים אסרטיביות ואף תקיפות. ברמה הפסיכולוגית העורב נתפס כאחת החיות הערמומיות והחכמות ביותר. בנוסף, כאשר עורב רוצה להשיג משהו יש לו את החוצפה פשוט לבוא ולקחת אותו בלי לחשוב פעמיים ובלי להרהר בסיכונים ובמחירים שיש לפעולה.
במידה והחלום הופיע אצל החולם בסמוך לאירוע בו הרגיש שהיה צריך לדרוש את שמגיע לו ולא עשה זאת, פתרון חלומות על עורב מעודד אותו לעמוד יותר על שלו ולא לפחד מתגובת הסביבה. ניתן להבין זאת דרך האמירה המוכרת: תשובה שלילית כבר יש לך ביד, במקסימום תקבל תשובה חיובית.
אף על פי כן, במידה והחלום הגיע בסמוך לאירוע בו החולם הרגיש כי עמד על שלו יותר מידי והיה תקיף מידי עם סביבתו, פירוש חלומות על עורב קורא לו לעשות את הדבר ההפוך. להירגע מעט ולדעת שבסופו של יום הוא יקבל את שמגיע לו. שימו לב, שבמקרה זה, חלום על עורב לא הופיע בכדי לגרום לחולם לוות ולא לעמוד על שלו אלא להפך, עליו לשמר את האסרטיביות. כמובן שלפי הפסיכולוגיה צריך לדעת למתן את התוקפנות שבו.
מכל הנאמר למעלה ניתן להבין כי פירוש חלומות על עורב מתייחס לתכונות של אסרטיביות ואף אגרסיביות וכמובן קורא לחולם למצוא איזון בין עודף תקיפות לבין הפגנת חוסר אונים וחוסר יכולת להתמודד.
במידה והחולם הינו בטיפוס תקיף ואסרטיבי מאוד, חלום על עורב מזמין את החולם להרגיע את תכונות אלו ולאמץ תכונות של רוך ועדינות. מנגד, במידה והחולם הינו טיפוס מאוד עדין, פתרון החלום קורא לחולם לעמוד קצת יותר על שלו ולא לפחד מתגובת הסביבה.
תכונות נוספות שחלום על עורב לפי הפסיכולוגיה מייצג הן ערמומיות, חוכמה ואפילו מניפולטיביות. חשוב להבין כי על אף שלעיתים התכונות הללו נאמרות בקונטקסט שלילי, יש להן מקום חשוב באישיות החולם וכולנו זקוקים לעיתים למידה מסוימת של ערמומיות.
בנוגע לתכונות הללו החלום רומז כי החולם צריך לעשות שימוש בתכונות אך במקביל עליו להיזהר משימוש יתר, שכן הוא עלול להביא על עצמו סלידה מצד הסביבה החברתית.


קראו פירוש חלום נוסף על עורב


פירושי חלומות נוספים שקשורים לחלום על עורב

לידת בן
פירוש חלום על לידת בן לפי הפסיכולוגיה:

פתרון חלומות על לידת בן מבטא לפי הפסיכולוגיה את כל אותן... לחצו לפירוש המלא


שחור
פירוש חלום על שחור לפי הפסיכולוגיה:

פירוש חלום על שחור (צבע שחור) מעלה למודעות תחושות של קושי... לחצו לפירוש המלא


מסעדה
פירוש חלום על מסעדה לפי הפסיכולוגיה:

מסעדה בחלום מסמלת לפי הפסיכולוגיה את היכולת של החולם ליהנות מהחיים... לחצו לפירוש המלא


אנשים שחלמו על עורב חלמו גם על הסמלים הבאים:

סבתא


כלה


רגליים


חלומות נפוצים בחודש האחרון

דלת
פירוש חלום על דלת לפי הפסיכולוגיה:

פירוש חלומות על דלת מייצג מחסומים המקשים על החולם להתקדם בחייו... לחצו לפירוש המלא


תכשיטים
פירוש חלום על תכשיטים לפי הפסיכולוגיה:

לפי הפסיכולוגיה הופעת תכשיטים בחלום מעלה למודעות את הרצון של החולם... לחצו לפירוש המלא