פירוש חלומות על גנב לפי הפסיכולוגיה

משמעות גנב בחלום

פירוש חלום על גנב לפי הפסיכולוגיה

גנב
קטגוריות: אנשים ויחסים כסף ועושר סיוטים

פירוש הופעת גנב בחלום מייצג לפי הפסיכולוגיה את תחושותיו של החולם שמישהו אחר קוטף את התהילה במקומו. לרוב החלום יופיע בסמוך לאירוע בו החולם עבד קשה מאוד בעבור דבר מסוים, אך בפועל מישהו אחר קצר את הפירות וקיבל את ההכרה והתהילה. פירוש חלומות לפי הפסיכולוגיה מדמה את התחושה להרגשה שחש שחקן שנמצא מחוץ לאור הזרקורים ומביט באדם אחר שכל הקהל מריע לו ונותן לו תשואות.
דוגמה לאירועים שכאלה בחיים האמיתיים ניתן לראות במצבים בהם לדוגמא במקום העבודה של החולם הוא מרגיש לא מוערך, או במערכת זוגיות בה האישה עושה בפועל את רוב העבודה אבל נמצאת בצילו של בעלה, או לחילופין במערכת יחסים של חברות קרובה בה החבר דומיננטי מהחולם ולרוב החולם פשוט מבצע את מה שחברו מכתיב.
במקרים אלו פתרון חלומות על גנב לפי הפסיכולוגיה מזמין את החולם להפוך מאחד שצופה מהצד לאחד שמבצע בעצמו. כלומר, לא רק לצפות באחרים עושים, אלא לעשות בעצמו. יותר מכך, פירוש חלומות על גנב לפי הפסיכולוגיה מעודד את החולם לקבל הכרה על המעשים שמבצע כך שגם הסביבה החברתית תעריך ותראה את כלל המאמצים שהחולם משקיע.
ככלל ניתן לומר כי חלום על גנב יופיע בקרב טיפוסים פחות דומיננטיים ואסרטיביים שצריכים לאמץ לעצמם מידה מסוימת של התכונות הללו.
בנוסף, בכדי להגיע לפירוש חלומות מיטבי על גנב יש לנסות ולהיזכר בדמותו של הגנב בחלום. האם מדובר באדם מוכר או שמא מדובר בבחור אנונימי ורעול פנים? כמו כן, החלום מוזמן להיזכר במבנה גופו של הגנב בכדי לנסות ולהבין האם המבנה מוכר לו מאדם אחר בחייו. כל האינפורמציה הזו יכולה לעזור לחולם להבין האם מדובר בחשש שהאדם שגונב ממנו את התהילה מוכר לחולם, או שמא מדובר בתחושה כללית של חוסר ניראות וחוסר הערכה מהסביבה שהחולם מרגיש.


קראו פירוש חלום נוסף על גנב


נשים חולמות: קראי פירוש חלום על גנב במיוחד לנשים


פירושי חלומות נוספים שקשורים לחלום על גנב

פיל
פירוש חלום על פיל לפי הפסיכולוגיה:

פירוש חלומות על פיל מייצג את כל אותם הדברים הגדולים שאנחנו... לחצו לפירוש המלא


שמלה
פירוש חלום על שמלה לפי הפסיכולוגיה:

פתרון חלומות על שמלה מביא לידי ביטוי את כל הצדדים הרכים... לחצו לפירוש המלא


עזרה
פירוש חלום על עזרה לפי הפסיכולוגיה:

לפי הפסיכולוגיה, פירוש חלומות על עזרה מביא לידי ביטוי עזרה מסויימת... לחצו לפירוש המלא


אנשים שחלמו על גנב חלמו גם על הסמלים הבאים:

גוקים


כסף


קבר


חלומות נפוצים בחודש האחרון

שרשרת
פירוש חלום על שרשרת לפי הפסיכולוגיה:

פתרון חלומות על שרשרת משחזר חוויות מעברו של החולם הקשורות בדבר... לחצו לפירוש המלא


ריקוד
פירוש חלום על ריקוד לפי הפסיכולוגיה:

פירוש ריקוד בחלום מייצג את הרצון של החולם לביטוי עצמי רגשי... לחצו לפירוש המלא