פירוש חלומות על דג לפי הפסיכולוגיה

משמעות דג בחלום

פירוש חלום על דג לפי הפסיכולוגיה

דג
קטגוריות: בעלי חיים מים ונוזלים

פירוש חלום על דג ברמה הפסיכולוגית מתייחס לדברים שהחולם שומר בבטן ולא משתף אותם עם סביבתו. פירוש חלומות על דג לפי הפסיכולוגיה מייצג באופן ספציפי ופרטני את כל אותם הדברים שאנחנו באופן טבעי בוחרים שלא לשתף עם העולם החיצוני ומעדיפים לשמור בנינו לבין עצמנו.
אף על פי כן, נזכור שקיים שוני בין כל אדם ואדם בנוגע לרמה שבה הוא משתף את סביבתו בסודותיו האישיים. לרוב אנשים מוחצנים לרוב נוטים לשתף יותר ולהיעזר באחרים בקבלת החלטות בהשוואה לאנשים ביישנים אך לא תמיד מה שנראה כלפי חוץ הוא מה שמרגיש האדם.
פתרון חלומות על דג רומז כי החולם רוצה לשתף את הקרובים אליו בקושי פנימי שחווה אך חושש מתגובותיהם, שמא לא יקבלו אותו, יכעסו עליו או לא יתמכו בו בקבלת ההחלטות.
לכן, חשוב שנבין שבכולנו קיים החשש הזה ושלכל אחד זכות הבחירה אם לשתף את הסביבה בקשיים הפנימיים שחווה או לא. עם זאת, פתרון חלומות על דג לפי הפסיכולוגיה רומז כי אם החולם יספר את שעל ליבו הוא יחוש הקלה. זאת אומרת, שגם אם התגובה החיצונית תהיה לא נעימה ושלילית, הוא לפחות יחוש שאמר את שעל ליבו, שיתף את סביבתו, ועכשיו יכול להמשיך בחייו ממקום יותר שליו, רגוע ושלם עם עצמו. חשוב להבין שתהליך של שיתוף בקשיים אינו פשוט. לפי הפסיכולוגיה, למילים יש כוח רב ומשקל כבד מאוד כך שלרוב הרבה יותר קשה לומר אמירה שמאתגרת את החולם (ברמה הנפשית) מאשר לבצע מאמץ פיסי רציני.
בנוסף, דרך נוספת לפרש חלום על דג היא באמצעות מחשבה על הדג ברמה הפסיכולוגית. כלומר, לנסות להבין מהם מאפייני הדג ומה הוא מסמל. הדג נתפס כיצור לא מאוד חכם שלא עושה המון דברים אלא רק שוחה במים, אוכל ומעכל. פירוש חלומות לפי הפסיכולוגיה מסביר כי יתכן והחולם חש כך כלפי סביבתו. כלומר, התחושה היא שלאחרונה הוא לא מספיק מביע את שעל ליבו, ולא מתקשר עם הסביבה כפי שהיה רוצה לתקשר עמה.
במקרים אלו פירוש חלומות על דג מציע לחולם לתפוס מקום יותר דומיננטי בחייו בתוך המסגרות החברתיות בהן הוא חי, הן במקום העבודה והן במשפחה. חשוב לציין כי המקום הדומיננטי גם יכול לבוא ממקום חיובי ונעים באמצעות מחוות חיוביות כמו הבאת עוגיות למקום העבודה, לספר איך הלך השבוע ולהתעניין בסובבים את החולם.


קראו פירוש חלום נוסף על דג


פירושי חלומות נוספים שקשורים לחלום על דג

ציפור
פירוש חלום על ציפור לפי הפסיכולוגיה:

כאשר מופיעה ציפור בחלום פירוש הדבר מסמל את הרצון של החולם... לחצו לפירוש המלא


עזרה
פירוש חלום על עזרה לפי הפסיכולוגיה:

לפי הפסיכולוגיה, פירוש חלומות על עזרה מביא לידי ביטוי עזרה מסויימת... לחצו לפירוש המלא


נשיקה צרפתית
פירוש חלום על נשיקה צרפתית לפי הפסיכולוגיה:

פתרון חלומות על נשיקה צרפתית מייצג את הצורך הבסיסי ביותר שלנו... לחצו לפירוש המלא


אנשים שחלמו על דג חלמו גם על הסמלים הבאים:

סוכריות


שמן


בכי בחלום


חלומות נפוצים בחודש האחרון

בוכה
פירוש חלום על בוכה לפי הפסיכולוגיה:

כאשר אדם בוכה בחלום, פירוש הדבר מבטא את הרצון לקבל תמיכה... לחצו לפירוש המלא


סבתא שנפטרה
פירוש חלום על סבתא שנפטרה לפי הפסיכולוגיה:

פתרון חלומות על סבתא שנפטרה מגיע בכדי להזכיר לחולם את השורשים... לחצו לפירוש המלא