פירוש חלומות על דג לפי הפסיכולוגיה

משמעות דג בחלום

פירוש חלום על דג לפי הפסיכולוגיה

דג
קטגוריות: בעלי חיים מים ונוזלים

פירוש חלום על דג ברמה הפסיכולוגית מתייחס לדברים שהחולם שומר בבטן ולא משתף אותם עם סביבתו. פירוש חלומות על דג לפי הפסיכולוגיה מייצג באופן ספציפי ופרטני את כל אותם הדברים שאנחנו באופן טבעי בוחרים שלא לשתף עם העולם החיצוני ומעדיפים לשמור בנינו לבין עצמנו.
אף על פי כן, נזכור שקיים שוני בין כל אדם ואדם בנוגע לרמה שבה הוא משתף את סביבתו בסודותיו האישיים. לרוב אנשים מוחצנים לרוב נוטים לשתף יותר ולהיעזר באחרים בקבלת החלטות בהשוואה לאנשים ביישנים אך לא תמיד מה שנראה כלפי חוץ הוא מה שמרגיש האדם.
פתרון חלומות על דג רומז כי החולם רוצה לשתף את הקרובים אליו בקושי פנימי שחווה אך חושש מתגובותיהם, שמא לא יקבלו אותו, יכעסו עליו או לא יתמכו בו בקבלת ההחלטות.
לכן, חשוב שנבין שבכולנו קיים החשש הזה ושלכל אחד זכות הבחירה אם לשתף את הסביבה בקשיים הפנימיים שחווה או לא. עם זאת, פתרון חלומות על דג לפי הפסיכולוגיה רומז כי אם החולם יספר את שעל ליבו הוא יחוש הקלה. זאת אומרת, שגם אם התגובה החיצונית תהיה לא נעימה ושלילית, הוא לפחות יחוש שאמר את שעל ליבו, שיתף את סביבתו, ועכשיו יכול להמשיך בחייו ממקום יותר שליו, רגוע ושלם עם עצמו. חשוב להבין שתהליך של שיתוף בקשיים אינו פשוט. לפי הפסיכולוגיה, למילים יש כוח רב ומשקל כבד מאוד כך שלרוב הרבה יותר קשה לומר אמירה שמאתגרת את החולם (ברמה הנפשית) מאשר לבצע מאמץ פיסי רציני.
בנוסף, דרך נוספת לפרש חלום על דג היא באמצעות מחשבה על הדג ברמה הפסיכולוגית. כלומר, לנסות להבין מהם מאפייני הדג ומה הוא מסמל. הדג נתפס כיצור לא מאוד חכם שלא עושה המון דברים אלא רק שוחה במים, אוכל ומעכל. פירוש חלומות לפי הפסיכולוגיה מסביר כי יתכן והחולם חש כך כלפי סביבתו. כלומר, התחושה היא שלאחרונה הוא לא מספיק מביע את שעל ליבו, ולא מתקשר עם הסביבה כפי שהיה רוצה לתקשר עמה.
במקרים אלו פירוש חלומות על דג מציע לחולם לתפוס מקום יותר דומיננטי בחייו בתוך המסגרות החברתיות בהן הוא חי, הן במקום העבודה והן במשפחה. חשוב לציין כי המקום הדומיננטי גם יכול לבוא ממקום חיובי ונעים באמצעות מחוות חיוביות כמו הבאת עוגיות למקום העבודה, לספר איך הלך השבוע ולהתעניין בסובבים את החולם.


קראו פירוש חלום נוסף על דג


פירושי חלומות נוספים שקשורים לחלום על דג

שד
פירוש חלום על שד לפי הפסיכולוגיה:

שד בחלום מייצג לפי הפסיכולוגיה את כל הפחדים של החולם אשר... לחצו לפירוש המלא


קפה
פירוש חלום על קפה לפי הפסיכולוגיה:

קפה בחלום מייצג לפי הפסיכולוגיה את הרצון של החולם לדעת מה... לחצו לפירוש המלא


כינים בראש
פירוש חלום על כינים בראש לפי הפסיכולוגיה:

לפי הפסיכולוגיה פירוש חלומות על כינים בראש רומז כי החולם מרגיש... לחצו לפירוש המלא


אנשים שחלמו על דג חלמו גם על הסמלים הבאים:

שטיח


אבא


רדיפה


חלומות נפוצים בחודש האחרון

אבטיח
פירוש חלום על אבטיח לפי הפסיכולוגיה:

פתרון חלומות על אבטיח מסמל לפי הפסיכולוגיה את כל רגעי השקט... לחצו לפירוש המלא


התאבדות
פירוש חלום על התאבדות לפי הפסיכולוגיה:

פירוש חלום על התאבדות מתייחס לחששות של החולם להשתנות ולאבד את... לחצו לפירוש המלא