פירוש חלומות על חולדה לפי הפסיכולוגיה

משמעות חולדה בחלום

פירוש חלום על חולדה לפי הפסיכולוגיה

חולדה
קטגוריות: בעלי חיים סיוטים

הופעת חולדה בחלום לפי הפסיכולוגיה מייצגת את כל הדברים שגורמים לחולם גועל וסלידה. ברמה הפסיכולוגית למילה חולדה אין שום קונוטציה חיובית. ככלל, הקונוטציות על המילה שליליות וכוללות , בין היתר, לכלוך, זוהמה, פחד ורתיעה.
חשוב להבין כי בעת פירוש חלומות על חולדה לפי הפסיכולוגיה, הדברים המעוררים סלידה אצל החולם לא חייבים להיות פיסיים ומוחשיים, ובהחלט יכולים להיות פנימיים ורגשיים. כך לדוגמה, תכונה של שחצנות יכולה לעורר סלידה בקרב החולם, חבר שעשה מעשה שלא מקובל על החולם יכול לעורר סלידה וכו'.
פתרון חלומות על חולדה לפי הפסיכולוגיה מופיע בכדי לעודד את החולם ללכת לפי תחושות הבטן שלו. לעיתים קיימים דברים בחיים שהקול הפנימי שלנו מודיע לנו שהם לא נעימים לנו. משהו באותם הדברים מרתיע אותנו והקול הפנימי קורא לנו להתרחק. פעמים רבות החולם משתיק את אותו הקול ובוחר להעניק לסיטואציה המון טיעונים רציונליים שלא מתקשרים עם הרגש. לפי הפסיכולוגיה, הרעיון שעומד מאחורי פתרון חלומות על חולדה הוא שהחולם צריך לזרום עם אותו הרגש ולהקשיב לקול הפנימי שלו.
פעמים רבות אותו הקול מזהיר את החולם מפני סכנה ויכול לקרב אותו לסיטואציות בחיים שיקנו לו אושר רב יותר ויגרמו לו להיות יותר שמח בחלקו.
כמו כן, פירוש חלומות על חולדה לפי הפסיכולוגיה מייעץ לחולם לעשות יותר דברים שעושים לו טוב ונעים בבטן, להעדיף אותם על פני אותם הדברים שמרתיעים אותו וגורמים לו לאי נוחות. כך למשל, מומלץ לוותר על פגישה עם חבר שגורם לנו לחוש רגשי נחיתות ולקבוע במקומה פגישה עם חבר מפרגן ושמדבר בגובה העיניים. השינוי הקטן הזה יכול לגרום לפלאים ולעזור לחולם להיות מאושר יותר בחלקו.


קראו פירוש חלום נוסף על חולדה


נשים חולמות: קראי פירוש חלום על חולדה במיוחד לנשים


פירושי חלומות נוספים שקשורים לחלום על חולדה

מקרר
פירוש חלום על מקרר לפי הפסיכולוגיה:

מקרר בחלום מבטא את הרצון של החולם לטרוף את העולם וליהנות... לחצו לפירוש המלא


חיבוק
פירוש חלום על חיבוק לפי הפסיכולוגיה:

פירוש חלומות על חיבוק מתייחס לצורך של החולם באהבה ובקבלה שלו... לחצו לפירוש המלא


עוגיות
פירוש חלום על עוגיות לפי הפסיכולוגיה:

עוגיות בחלום מייצגות לפי הפסיכולוגיה את כל ההזדמנויות שאם החולם ייקח... לחצו לפירוש המלא


אנשים שחלמו על חולדה חלמו גם על הסמלים הבאים:

גופה


כוס


הריון


חלומות נפוצים בחודש האחרון

ריצה
פירוש חלום על ריצה לפי הפסיכולוגיה:

פירוש חלום על ריצה מתייחס לכל אותם המאמצים שהחולם עושה בכדי... לחצו לפירוש המלא


שדיים
פירוש חלום על שדיים לפי הפסיכולוגיה:

... לחצו לפירוש המלא