פירוש חלומות על לחם לפי הפסיכולוגיה

משמעות לחם בחלום

פירוש חלום על לחם לפי הפסיכולוגיה

לחם
קטגוריות: אוכל ומזון

אכילת לחם בחלום, פירושה כי החולם רעב ברמה הרגשית למשהו שישביע אותו, משהו שייתן לו שקט ושלווה. ברמה הפסיכולוגית, לחם תופס מקום של מוצר יסוד שעליו אפשר להלביש דברים נוספים. לכן, פתרון חלומות על לחם מתייחס ללחם כעל בסיס לדברים החיוביים שאפשר לשים עליו וכעל משהו חיוני אשר משביע ומרגיע את החושים.
בנוסף, פתרון חלומות על לחם מתייחס לאלמנט של עבודה קשה. כשם שהלחם מופק בשלבים המתחילים בשדה ממשכים לטחינה, עשיית בצק, אפיה ורק בסוף אכילה, כך גם ברמה הפסיכולוגית פירוש חלומות על לחם מקושר לתהליכים ארוכי טווח וכאלה שניתן להגיע לתוצאה הסופית רק בשלבים, צעד אחר צעד.
פעמים רבות בחיים אנחנו רוצים כבר להיות בתוצאה המיוחלת ולהיות כבר בנקודת הסיום ובסוף המרוץ. פירוש חלומות על לחם מזכיר לחולם כי החיים מורכבים מאינספור דרכים ושבילים. לכל אחד מאיתנו שביל ייחודי, אישי ומעניין משלו ולכל אורך הדרך ובכל נקודת זמן נתונה, תמיד נהיה בשביל.
כלומר, תמיד נהיה בדרך למקום אחר. לכן, פירוש חלומות על לחם לפי הפסיכולוגיה רומז לחולם שחשוב מידי פעם לעצור ולהריח את הפרחים ולהינות מהדרך.
לעיתים תהליכים ארוכי טווח עלולים להיות מתסכלים וקשים. כיצורים אנושיים אנחנו נבדלים ביכולת שלנו להכיל כאלה תהליכים ובאורך שכל אחד מסוגל לשאת. קיימות תיאוריות רבות בפסיכולוגיה לגבי עובדים ומנהלים אשר המחלקות אותם לכאלה שהינם מוכווני משימה וכאלה שהינם מוכווני אנשים. כלומר, לפי הפסיכולוגיה קיימים טיפוסים שמה שחשוב להם הוא התוצאה הסופית ומנגד קיימים טיפוסים אשר האנשים שהם פוגשים בדרך וכן סיפוק שלהם יותר חשוב להם מאשר ההצלחה.
על פי הפסיכולוגיה, סביר שחלומות על לחם יופיעו אצל טיפוסים שהם יותר מכווני אנשים. כמובן שפתרון חלומות על לחם מתייחס לתיאוריות כאלה באופן רחב יותר ולא רק על אופן ניהול.


קראו פירוש חלום נוסף על לחם


פירושי חלומות נוספים שקשורים לחלום על לחם

סבא שנפטר
פירוש חלום על סבא שנפטר לפי הפסיכולוגיה:

לפי הפסיכולוגיה סבא שנפטר בחלום מופיע בכדי להזכיר לחולם להתחבר לשורשים... לחצו לפירוש המלא


אריות
פירוש חלום על אריות לפי הפסיכולוגיה:

אריות בחלום מסמלים לפי הפסיכולוגיה את השאיפה של החולם להיות דומיננטי... לחצו לפירוש המלא


בלון
פירוש חלום על בלון לפי הפסיכולוגיה:

פתרון חלומות על בלון מתייחס לכל אותן הזדמנויות שהחולם כמעט קיבל... לחצו לפירוש המלא


אנשים שחלמו על לחם חלמו גם על הסמלים הבאים:

מכתב


ציפורניים


אהוב


חלומות נפוצים בחודש האחרון

שן נופלת
פירוש חלום על שן נופלת לפי הפסיכולוגיה:

הופעת שן נופלת בחלום מדגישה את החשש של החולם מאיבוד אנרגיה... לחצו לפירוש המלא


אגם
פירוש חלום על אגם לפי הפסיכולוגיה:

אגם בחלום מייצג לפי הפסיכולוגיה את עולמו הפנימי של החולם. פתרון... לחצו לפירוש המלא