פירוש חלומות על סבא לפי הפסיכולוגיה

משמעות סבא בחלום

פירוש חלום על סבא לפי הפסיכולוגיה

סבא
קטגוריות: משפחה וחברים

פתרון חלומות על סבא לפי הפסיכולוגיה מתייחס לסבא כאובייקט המייצג את כל הערכים הקדומים שלנו. כלומר, הערכים שקיבלנו מההורים שלנו, מהסבים ומהסבתות ובכלל מהמשפחה הרחבה. קיימים מצבים בחיים בהם אנחנו מרגישים כי זנחנו את אותם הערכים, הלכנו לדרך אחרת, דרך שיתכן שהייתה פחות מקובלת על המשפחה ופחות תואמת את הערכים שקיבלנו.
לפירוש חלומות על סבא לפי הפסיכולוגיה יש צדדים חיוביים וצדדים שליליים. במידה והחולם הלך בדרך אחרת כיוון שזהו היה צו ליבו וכי הרגיש שהוא היה חייב להיות נאמן לעצמו לפני הנאמנות למשפחה, הדבר חיובי ביותר. מקרים כאלה נפוצים לרוב בבחירת מקצוע שהמשפחה פחות אוהבת, בחירת בן או בת זוג, נטיות מיניות וכו'.
במצב זה פתרון חלומות על סבא לפי הפסיכולוגיה מעודד את החולם להמשיך וללכת בדרכו שלו שכן לכל אחד מאתנו יש דרך המתאימה לו. לא פעם נצטרך לעשות דברים בניגוד לצו החברתי המקובל. על פי פירוש החלום, כל עוד הדבר עומד בקנה אחד עם צו ליבו של החולם ועם אמות המוסר והמצפון שלו כך יש לנהוג.
הצד הפחות טוב של פתרון חלומות על סבא לפי הפסיכולוגיה מתייחס למצב בו החולם מרגיש שהוא התרחק מהערכים שהוקנו לו במשפחה והוא לא אוהב את זה. כלומר, החולם מרגיש שעליו לחזור קצת למקורות, לשורשים שלו ולחדד את אמות המוסר והמצפון שהושרשו לו מבית.
פעמים רבות אנחנו נסחפים אחרי הסביבה ומנסים לרצות אותה. פעמים רבות אותם האנשים מתעוררים למציאות בה הם לא זוכרים מאיפה הם באו ולאן הם הולכים אלא רק מתפקדים באופן שלדעתם יזכה אותם בהערכה ואהדה חברתית.
לסיכום, במקרה שבו החולם מרגיש שהוא הולך כנגד המוסכמות מפני שכך יוכל לממש את צו ליבו, הדבר חיובי ופירוש חלומות על סבא לפי הפסיכולוגיה מעודד אותו להמשיך לעשות כך. מנגד, במידה והחולם חש שהוא מאבד את דרכו ולא כל כך מחובר לעצמו, פתרון חלומות על סבא לפי הפסיכולוגיה מעודד את החולם לחזור למקורות ולחדד לעצמו מי הוא ולאן פניו מועדות.


קראו פירוש חלום נוסף על סבא


נשים חולמות: קראי פירוש חלום על סבא במיוחד לנשים


פירושי חלומות נוספים שקשורים לחלום על סבא

בגידה בבן זוג
פירוש חלום על בגידה בבן זוג לפי הפסיכולוגיה:

פתרון חלומות על בגידה בבן זוג יכול לרמוז לפי הפסיכולוגיה כי... לחצו לפירוש המלא


עיניים
פירוש חלום על עיניים לפי הפסיכולוגיה:

פירוש חלומות על עיניים מייצג את הפחד של החולם מקנאה ומצרות... לחצו לפירוש המלא


עגילים
פירוש חלום על עגילים לפי הפסיכולוגיה:

פירוש חלומות על עגילים מייצג לפי הפסיכולוגיה מורשת שהחולם קיבל מן... לחצו לפירוש המלא


אנשים שחלמו על סבא חלמו גם על הסמלים הבאים:

כלב נושך


בגדים


חול


חלומות נפוצים בחודש האחרון

סוכריות
פירוש חלום על סוכריות לפי הפסיכולוגיה:

סוכריות בחלום מבטאות לפי הפסיכולוגיה את כל מה שמכניס עניין ומתיקות... לחצו לפירוש המלא


קפיצה
פירוש חלום על קפיצה לפי הפסיכולוגיה:

פירוש חלומות על קפיצה מסמל לפי הפסיכולוגיה את היכולת של החולם... לחצו לפירוש המלא