פירוש חלומות על סבא לפי הפסיכולוגיה

משמעות סבא בחלום

פירוש חלום על סבא לפי הפסיכולוגיה

סבא
קטגוריות: משפחה וחברים

פתרון חלומות על סבא לפי הפסיכולוגיה מתייחס לסבא כאובייקט המייצג את כל הערכים הקדומים שלנו. כלומר, הערכים שקיבלנו מההורים שלנו, מהסבים ומהסבתות ובכלל מהמשפחה הרחבה. קיימים מצבים בחיים בהם אנחנו מרגישים כי זנחנו את אותם הערכים, הלכנו לדרך אחרת, דרך שיתכן שהייתה פחות מקובלת על המשפחה ופחות תואמת את הערכים שקיבלנו.
לפירוש חלומות על סבא לפי הפסיכולוגיה יש צדדים חיוביים וצדדים שליליים. במידה והחולם הלך בדרך אחרת כיוון שזהו היה צו ליבו וכי הרגיש שהוא היה חייב להיות נאמן לעצמו לפני הנאמנות למשפחה, הדבר חיובי ביותר. מקרים כאלה נפוצים לרוב בבחירת מקצוע שהמשפחה פחות אוהבת, בחירת בן או בת זוג, נטיות מיניות וכו'.
במצב זה פתרון חלומות על סבא לפי הפסיכולוגיה מעודד את החולם להמשיך וללכת בדרכו שלו שכן לכל אחד מאתנו יש דרך המתאימה לו. לא פעם נצטרך לעשות דברים בניגוד לצו החברתי המקובל. על פי פירוש החלום, כל עוד הדבר עומד בקנה אחד עם צו ליבו של החולם ועם אמות המוסר והמצפון שלו כך יש לנהוג.
הצד הפחות טוב של פתרון חלומות על סבא לפי הפסיכולוגיה מתייחס למצב בו החולם מרגיש שהוא התרחק מהערכים שהוקנו לו במשפחה והוא לא אוהב את זה. כלומר, החולם מרגיש שעליו לחזור קצת למקורות, לשורשים שלו ולחדד את אמות המוסר והמצפון שהושרשו לו מבית.
פעמים רבות אנחנו נסחפים אחרי הסביבה ומנסים לרצות אותה. פעמים רבות אותם האנשים מתעוררים למציאות בה הם לא זוכרים מאיפה הם באו ולאן הם הולכים אלא רק מתפקדים באופן שלדעתם יזכה אותם בהערכה ואהדה חברתית.
לסיכום, במקרה שבו החולם מרגיש שהוא הולך כנגד המוסכמות מפני שכך יוכל לממש את צו ליבו, הדבר חיובי ופירוש חלומות על סבא לפי הפסיכולוגיה מעודד אותו להמשיך לעשות כך. מנגד, במידה והחולם חש שהוא מאבד את דרכו ולא כל כך מחובר לעצמו, פתרון חלומות על סבא לפי הפסיכולוגיה מעודד את החולם לחזור למקורות ולחדד לעצמו מי הוא ולאן פניו מועדות.


קראו פירוש חלום נוסף על סבא


נשים חולמות: קראי פירוש חלום על סבא במיוחד לנשים


פירושי חלומות נוספים שקשורים לחלום על סבא

בכי בחלום
פירוש חלום על בכי בחלום לפי הפסיכולוגיה:

פירוש בכי בחלום מביא לידי ביטוי את הצורך של החולם להישען... לחצו לפירוש המלא


קפה
פירוש חלום על קפה לפי הפסיכולוגיה:

קפה בחלום מייצג לפי הפסיכולוגיה את הרצון של החולם לדעת מה... לחצו לפירוש המלא


אח
פירוש חלום על אח לפי הפסיכולוגיה:

לפי הפסיכולוגיה, אח בחלום מייצג את החשיבות שבקשרים בין אנשים קרובים... לחצו לפירוש המלא


אנשים שחלמו על סבא חלמו גם על הסמלים הבאים:

עקרב


תחתונים


אירוסין


חלומות נפוצים בחודש האחרון

דולפין
פירוש חלום על דולפין לפי הפסיכולוגיה:

פתרון חלומות על דולפין מייצג את היכולת של החולם ליצור תקשורת... לחצו לפירוש המלא


עץ
פירוש חלום על עץ לפי הפסיכולוגיה:

הופעה של עץ בחלום קשורה בצמיחה כלכלית ורגשית שהחולם שואף להגיע... לחצו לפירוש המלא