פירוש חלומות על עורב לפי הפסיכולוגיה

משמעות עורב בחלום

פירוש חלום על עורב לפי הפסיכולוגיה

עורב
קטגוריות: בעלי חיים ציפורים ועופות

הופעת עורב בחלום מסמלת תכונות אצל החולם של ערמומיות, חוכמה רבה וגם לעיתים אסרטיביות ואף תקיפות. ברמה הפסיכולוגית העורב נתפס כאחת החיות הערמומיות והחכמות ביותר. בנוסף, כאשר עורב רוצה להשיג משהו יש לו את החוצפה פשוט לבוא ולקחת אותו בלי לחשוב פעמיים ובלי להרהר בסיכונים ובמחירים שיש לפעולה.
במידה והחלום הופיע אצל החולם בסמוך לאירוע בו הרגיש שהיה צריך לדרוש את שמגיע לו ולא עשה זאת, פתרון חלומות על עורב מעודד אותו לעמוד יותר על שלו ולא לפחד מתגובת הסביבה. ניתן להבין זאת דרך האמירה המוכרת: תשובה שלילית כבר יש לך ביד, במקסימום תקבל תשובה חיובית.
אף על פי כן, במידה והחלום הגיע בסמוך לאירוע בו החולם הרגיש כי עמד על שלו יותר מידי והיה תקיף מידי עם סביבתו, פירוש חלומות על עורב קורא לו לעשות את הדבר ההפוך. להירגע מעט ולדעת שבסופו של יום הוא יקבל את שמגיע לו. שימו לב, שבמקרה זה, חלום על עורב לא הופיע בכדי לגרום לחולם לוות ולא לעמוד על שלו אלא להפך, עליו לשמר את האסרטיביות. כמובן שלפי הפסיכולוגיה צריך לדעת למתן את התוקפנות שבו.
מכל הנאמר למעלה ניתן להבין כי פירוש חלומות על עורב מתייחס לתכונות של אסרטיביות ואף אגרסיביות וכמובן קורא לחולם למצוא איזון בין עודף תקיפות לבין הפגנת חוסר אונים וחוסר יכולת להתמודד.
במידה והחולם הינו בטיפוס תקיף ואסרטיבי מאוד, חלום על עורב מזמין את החולם להרגיע את תכונות אלו ולאמץ תכונות של רוך ועדינות. מנגד, במידה והחולם הינו טיפוס מאוד עדין, פתרון החלום קורא לחולם לעמוד קצת יותר על שלו ולא לפחד מתגובת הסביבה.
תכונות נוספות שחלום על עורב לפי הפסיכולוגיה מייצג הן ערמומיות, חוכמה ואפילו מניפולטיביות. חשוב להבין כי על אף שלעיתים התכונות הללו נאמרות בקונטקסט שלילי, יש להן מקום חשוב באישיות החולם וכולנו זקוקים לעיתים למידה מסוימת של ערמומיות.
בנוגע לתכונות הללו החלום רומז כי החולם צריך לעשות שימוש בתכונות אך במקביל עליו להיזהר משימוש יתר, שכן הוא עלול להביא על עצמו סלידה מצד הסביבה החברתית.


קראו פירוש חלום נוסף על עורב


פירושי חלומות נוספים שקשורים לחלום על עורב

ארנק
פירוש חלום על ארנק לפי הפסיכולוגיה:

פירוש חלום על ארנק מייצג את הרצון של החולם להשיג כוח... לחצו לפירוש המלא


צונאמי
פירוש חלום על צונאמי לפי הפסיכולוגיה:

צונאמי בחלום לרוב יופיע כגל גדול אשר מגיע לעבר החולם ושוטף... לחצו לפירוש המלא


ברית מילה
פירוש חלום על ברית מילה לפי הפסיכולוגיה:

פירוש חלומות על ברית מילה מסמל לפי הפסיכולוגיה מסורת מכאיבה שהחולם... לחצו לפירוש המלא


אנשים שחלמו על עורב חלמו גם על הסמלים הבאים:

לילה


ינשוף


סבא שנפטר


חלומות נפוצים בחודש האחרון

חתול שחור
פירוש חלום על חתול שחור לפי הפסיכולוגיה:

באופן מסורתי כאשר רואים חתול שחור ברחוב מיד יורקים. הסיבה היא... לחצו לפירוש המלא


נשק
פירוש חלום על נשק לפי הפסיכולוגיה:

נשק בחלום מסמל לפי הפסיכולוגיה את התחושה שעולה לאחרונה בקרב החולם... לחצו לפירוש המלא