פירוש חלומות על עכבר לפי הפסיכולוגיה

משמעות עכבר בחלום

פירוש חלום על עכבר לפי הפסיכולוגיה

עכבר
קטגוריות: בעלי חיים חלומות נפוצים

פירוש הופעת עכבר בחלום לפי פסיכולוגיה מייצג את הצדדים באישיות של האדם שהוא פחות מודע אליהם. כלומר, פתרון חלומות על עכבר מתייחס לאותם הצדדים שמתחמקים מעינו וממודעתו של החולם, אך נמצאים שם כל הזמן. ובאופן אנלוגי, כשם שהעכבר רץ ומתרוצץ בחדר ולא ממש ניתן לתפוס אותו כך אותן תכונות אישיות תמיד נמצאות שם אבל החולם לא ממש מודע אליהם.
לפי הפסיכולוגיה, כדי לפתח מודעות לאותן התכונות ניתן לשאול חברים כיצד הם תופסים את החולם מהן התכונות הדומיננטיות שהם מזהים אצלו? תתפלאו לראות כמה התרגיל הקצר הזה יכול להפתיע אתכם ולגרום לכם להכיר תכונות אישיות וצדדים בכם שפחות הכרתם. התרגיל הינו חשוב לצורך הבנה מעמיקה יותר של פירוש חלומות על עכבר ויכול לסייע מאוד בהפנמה שלהם.
בנוסף, פירוש חלומות על עכבר יכול גם לייצג את הדברים שהחולם לא אוהב ואף סולד מהם והיה מעדיף לסלק אותם מחייו. באופן ספציפי פתרון חלומות על עכבר מתייחס לפחדים שלנו.
לכן, לפי הפסיכולוגיה כאשר עכבר מופיע בחלום חשוב לנסות להבין ולזכור כמה שיותר פרטים על העכבר: איפה העכבר היה בדיוק? האם ואיפה הוא התחבא? ומה היה צבעו? כל אלה יכולים לרמוז לחולם איפה ממוקד הפחד שלו, האם בבית, בעבודה או במקומות לא מוכרים.
הצבע של העכבר יכול אף הוא להצביע גם על משמעות הפחד ולשם כך יש לחפש באתר מה פירוש החלומות על אותו הצבע. כך לדוגמה פתרון חלום על עכבר לבן יכול לסמל פחד ותחושה של החולם מפני כך שהוא אינו טהור. מנגד, פירוש חלום על עכבר שחור יכול לסמל פחד וחשש מהלא נודע.
במידה והעכבר בחלום רץ וברח והחולם רדף אחריו ולא הצליח לתפסו. החלום מתייחס לרצון של החולם לשלוט בפחדיו ועל הקושי שלו לעשות את זה בפועל.


קראו פירוש חלום נוסף על עכבר


פירושי חלומות נוספים שקשורים לחלום על עכבר

מכתב
פירוש חלום על מכתב לפי הפסיכולוגיה:

פתרון חלומות על מכתב מעלה למודעות דברים שהחולם רצה לומר לאדם... לחצו לפירוש המלא


גירושים
פירוש חלום על גירושים לפי הפסיכולוגיה:

פתרון חלומות על גירושים מייצג לפי הפסיכולוגיה את הקושי של החולם... לחצו לפירוש המלא


סבא
פירוש חלום על סבא לפי הפסיכולוגיה:

פתרון חלומות על סבא לפי הפסיכולוגיה מתייחס לסבא כאובייקט המייצג את... לחצו לפירוש המלא


אנשים שחלמו על עכבר חלמו גם על הסמלים הבאים:

בכי


שיחת טלפון


סמים


חלומות נפוצים בחודש האחרון

לשון
פירוש חלום על לשון לפי הפסיכולוגיה:

פתרון חלומות על לשון מייצג לפי הפסיכולוגיה את היכולת של החולם... לחצו לפירוש המלא


הנקה
פירוש חלום על הנקה לפי הפסיכולוגיה:

חלום על הנקה מייצג את הרצון של החולם לתת ולהעניק המון... לחצו לפירוש המלא