פירוש חלומות על שיער לפי הפסיכולוגיה

משמעות שיער בחלום

פירוש חלום על שיער לפי הפסיכולוגיה

שיער
קטגוריות: איברי גוף חלומות נפוצים שיער ושיניים

על פי הפסיכולוגיה הופעת שיער בחלום קשורה באנרגיות הנפשיות שיש לאדם לצורך התמודדות עם הדברים שעוברים עליו בחייו. אם נחשוב על משמעות השיער לעומק, מדובר במשהו שתמיד צומח (בכל גיל) ואיבוד שלו נחשב לעיתים כאיבוד של אנרגיות חיוביות. גם בתנך כאשר שמשון הגיבור איבד את שערות ראשו, הוא איבד את כל האנרגיות שלו וכל כוחו.
במידה ובמהלך החלום השיער צומח, שופע ובריא, פירוש החלום מרמז כי לחולם אנרגיות רבות להתמודד עם כל קושי שיקרה בדרכו. כלומר, פתרון החלום מחזק את ההבנה שהנפש שלו מספיק חזקה. ניתן למשול זאת לכך שעמוד התווך שעליו החולם נשען במהלך חייו הינו חזק ואיתן ויכול לשאת משקל רב.
לפי הפסיכולוגיה, פירוש חלומות על שיער שנושר מתייחס לאנרגיות ירודות של החולם. הדבר יכול לבוא לידי ביטוי ביום יום בעייפות רבה, רצון עז לישון ואולי אפילו ברצון לא להתמודד עם קשיים ודברים שעומדים על הפרק.
מנגד, פתרון חלומות בהם שיער החולם נגזר, יכולים לרמוז לפי הפסיכולוגיה, בין היתר, על התחדשות שהחולם חווה. הדבר משול למצב בו החולם מחליט להיפטר מדברים ישנים כמו תסכולים של העבר, ולהתחיל דרך חדשה ונעימה.
חשוב לציין כי בעת פירוש החלומות לפי הפסיכולוגיה, הן בנושא השיער והן בנושאים אחרים, צריך תמיד לקחת בחשבון את הסיטואציה השלמה בה אותו אדם נמצא. כלומר, חשוב מאוד לקחת בחשבון שינויים בהם ניצב החולם בחייו, את רמת האנרגיות הכללית, מצב רוחו, אירועים דרמתיים שקרו וכדומה.
באופן דומה במידה והחולם נמצא בפני דרך חדשה והוא חולם על תספורת, פירוש החלומות לפי הפסיכולוגיה יתייחס לאותה התחלה חדשה ולאנרגיות הטובות והמתחדשות של החולם כמשהו חיובי שבא עליו לטובה או לרעה, בהתאם לסיטואציות שבחייו.


קראו פירוש חלום נוסף על שיער


פירושי חלומות נוספים שקשורים לחלום על שיער

שדיים
פירוש חלום על שדיים לפי הפסיכולוגיה:

... לחצו לפירוש המלא


אוכל
פירוש חלום על אוכל לפי הפסיכולוגיה:

פירוש חלומות על אוכל מופיע לרוב כאשר החולם מעוניין למלא תחושת... לחצו לפירוש המלא


סבא
פירוש חלום על סבא לפי הפסיכולוגיה:

פתרון חלומות על סבא לפי הפסיכולוגיה מתייחס לסבא כאובייקט המייצג את... לחצו לפירוש המלא


אנשים שחלמו על שיער חלמו גם על הסמלים הבאים:

כלבים


התאבדות


שחור


חלומות נפוצים בחודש האחרון

שחור
פירוש חלום על שחור לפי הפסיכולוגיה:

פירוש חלום על שחור (צבע שחור) מעלה למודעות תחושות של קושי... לחצו לפירוש המלא


פיפי
פירוש חלום על פיפי לפי הפסיכולוגיה:

פיפי בחלום מייצג את החשש של החולם להביך את עצמו בפני... לחצו לפירוש המלא