פירוש חלומות על שיער לפי הפסיכולוגיה

משמעות שיער בחלום

פירוש חלום על שיער לפי הפסיכולוגיה

שיער
קטגוריות: איברי גוף חלומות נפוצים שיער ושיניים

על פי הפסיכולוגיה הופעת שיער בחלום קשורה באנרגיות הנפשיות שיש לאדם לצורך התמודדות עם הדברים שעוברים עליו בחייו. אם נחשוב על משמעות השיער לעומק, מדובר במשהו שתמיד צומח (בכל גיל) ואיבוד שלו נחשב לעיתים כאיבוד של אנרגיות חיוביות. גם בתנך כאשר שמשון הגיבור איבד את שערות ראשו, הוא איבד את כל האנרגיות שלו וכל כוחו.
במידה ובמהלך החלום השיער צומח, שופע ובריא, פירוש החלום מרמז כי לחולם אנרגיות רבות להתמודד עם כל קושי שיקרה בדרכו. כלומר, פתרון החלום מחזק את ההבנה שהנפש שלו מספיק חזקה. ניתן למשול זאת לכך שעמוד התווך שעליו החולם נשען במהלך חייו הינו חזק ואיתן ויכול לשאת משקל רב.
לפי הפסיכולוגיה, פירוש חלומות על שיער שנושר מתייחס לאנרגיות ירודות של החולם. הדבר יכול לבוא לידי ביטוי ביום יום בעייפות רבה, רצון עז לישון ואולי אפילו ברצון לא להתמודד עם קשיים ודברים שעומדים על הפרק.
מנגד, פתרון חלומות בהם שיער החולם נגזר, יכולים לרמוז לפי הפסיכולוגיה, בין היתר, על התחדשות שהחולם חווה. הדבר משול למצב בו החולם מחליט להיפטר מדברים ישנים כמו תסכולים של העבר, ולהתחיל דרך חדשה ונעימה.
חשוב לציין כי בעת פירוש החלומות לפי הפסיכולוגיה, הן בנושא השיער והן בנושאים אחרים, צריך תמיד לקחת בחשבון את הסיטואציה השלמה בה אותו אדם נמצא. כלומר, חשוב מאוד לקחת בחשבון שינויים בהם ניצב החולם בחייו, את רמת האנרגיות הכללית, מצב רוחו, אירועים דרמתיים שקרו וכדומה.
באופן דומה במידה והחולם נמצא בפני דרך חדשה והוא חולם על תספורת, פירוש החלומות לפי הפסיכולוגיה יתייחס לאותה התחלה חדשה ולאנרגיות הטובות והמתחדשות של החולם כמשהו חיובי שבא עליו לטובה או לרעה, בהתאם לסיטואציות שבחייו.


קראו פירוש חלום נוסף על שיער


פירושי חלומות נוספים שקשורים לחלום על שיער

כלב מת
פירוש חלום על כלב מת לפי הפסיכולוגיה:

פירוש חלומות על כלב מסמל לפי הפסיכולוגיה סוגיות של חוסר אמון... לחצו לפירוש המלא


שמלה
פירוש חלום על שמלה לפי הפסיכולוגיה:

פתרון חלומות על שמלה מביא לידי ביטוי את כל הצדדים הרכים... לחצו לפירוש המלא


סוכריות
פירוש חלום על סוכריות לפי הפסיכולוגיה:

סוכריות בחלום מבטאות לפי הפסיכולוגיה את כל מה שמכניס עניין ומתיקות... לחצו לפירוש המלא


אנשים שחלמו על שיער חלמו גם על הסמלים הבאים:

אבא שנפטר


כדור


קרח


חלומות נפוצים בחודש האחרון

צמיד
פירוש חלום על צמיד לפי הפסיכולוגיה:

צמיד בחלום מייצג לפי הפסיכולוגיה קשר עמוק שיש לחולם עם אדם... לחצו לפירוש המלא


כסף
פירוש חלום על כסף לפי הפסיכולוגיה:

פירוש חלום על כסף לפי הפסיכולוגיה מייצג את התשוקה של החולם... לחצו לפירוש המלא