פירוש חלומות על שריפה לפי הפסיכולוגיה

משמעות שריפה בחלום

פירוש חלום על שריפה לפי הפסיכולוגיה

שריפה
קטגוריות: אירועים וזמן חלומות נפוצים מקומות

לפי הפסיכולוגיה מצב של שריפה בחלום מייצג את החשש של החולם שדברים שהצליח להגשים בחייו ייעלמו כלא היו. אם נחשוב ברמה הפסיכולוגית מה המשמעות של שריפה, נבין כי במהלך שריפה האדם מאבד לרוב את כל החפצים ויחד איתם את כל הזיכרונות שלו, את כל עברו. הכל נמחק ומה שנשאר זה רק אפר שחור ואבק.
באופן אנאלוגי, פירוש חלומות על שריפה לפי הפסיכולוגיה טוען כי החולם חושש שחייו יהיו לריק. חשוב שנבין כי החשש הזה קיים בקרב כולנו. אנחנו משקיעים שעות רבות ואנרגיות רבות בכדי להגיע למצב שבו נהיה מרוצים מחיינו. אנו שואפים להגשמה עצמית, ורוצים לבנות בית, להקים משפחה, לפתח קריירה, להצליח בלימודים וכדומה. פתרון חלומות על שריפה בחלום לפי הפסיכולוגיה מאיים על כל אלה ומייצג את הפחד של החולם לאבד את כל שעמל עליו.
חשוב שנבין שפירוש חלומות לפי הפסיכולוגיה לא מתייחס למשהו עתידי שעלול לקרות, קרי, אין כאן רמיזה כי החולם עומד לאבד את שהשיג, אלא להפך. ככל הנראה החולם נמצא בתקופה טובה בחייו, ובשל העובדה שהוא בתקופה טובה הוא פוחד לאבד זאת אל מול שריפה (מטאפורית) שעלולה להתרחש במציאות.
בעת פירוש חלומות על שריפה לפי הפסיכולוגיה חשוב שהחולם ינסה לנתח באיזה מקום נערכה השריפה. האם המקום מוכר לחולם? או שמא מדובר במקום חדש לחלוטין שלא ראה בעבר? במידה והמקום לא מוכר, האם הוא מזכיר לחולם מקומות מוכרים יותר? לדוגמה, בית ילדותו, ארץ בה ביקר כשהיה קטן וכדומה.
באופן זה ניתן להבין מפירוש חלומות על שריפה מה בדיוק אותו הדבר שהחולם כל כך חושש לאבד. כך לדוגמא, אם תלמידת בית ספר תחלום שהמבחן שלה נשרף יתכן שהיא חוששת שלא תצליח לשמור על ציוניה הגבוהים לאורך זמן.
לסיכום, פירוש חלומות על שריפה לפי הפסיכולוגיה מזמין את החולם לחיות את הרגע, ליהנות מהצלחותיו ולא להסתכל מהפיסגה למטה אלא לחשוב כמה הדרך לבסיס ההר רחוקה וארוכה.


קראו פירוש חלום נוסף על שריפה


פירושי חלומות נוספים שקשורים לחלום על שריפה

רכב
פירוש חלום על רכב לפי הפסיכולוגיה:

נסיעה ברכב בחלום מייצגת את השאיפה של החולם למצוא את דרכו... לחצו לפירוש המלא


מקרר
פירוש חלום על מקרר לפי הפסיכולוגיה:

מקרר בחלום מבטא את הרצון של החולם לטרוף את העולם וליהנות... לחצו לפירוש המלא


גנב
פירוש חלום על גנב לפי הפסיכולוגיה:

פירוש הופעת גנב בחלום מייצג לפי הפסיכולוגיה את תחושותיו של החולם... לחצו לפירוש המלא


אנשים שחלמו על שריפה חלמו גם על הסמלים הבאים:

מדרגות


דירה


זאב


חלומות נפוצים בחודש האחרון

חזה
פירוש חלום על חזה לפי הפסיכולוגיה:

חזה בחלום מבטא לפי הפסיכולוגיה את החשיבות שהחולם רואה בכל התמיכה... לחצו לפירוש המלא


טבעת
פירוש חלום על טבעת לפי הפסיכולוגיה:

פתרון הופעת טבעת בחלום משולה לפי הפסיכולוגיה לרצון של החולם לחוש... לחצו לפירוש המלא