פירוש חלומות על שריפה לפי הפסיכולוגיה

משמעות שריפה בחלום

פירוש חלום על שריפה לפי הפסיכולוגיה

שריפה
קטגוריות: אירועים וזמן חלומות נפוצים מקומות

לפי הפסיכולוגיה מצב של שריפה בחלום מייצג את החשש של החולם שדברים שהצליח להגשים בחייו ייעלמו כלא היו. אם נחשוב ברמה הפסיכולוגית מה המשמעות של שריפה, נבין כי במהלך שריפה האדם מאבד לרוב את כל החפצים ויחד איתם את כל הזיכרונות שלו, את כל עברו. הכל נמחק ומה שנשאר זה רק אפר שחור ואבק.
באופן אנאלוגי, פירוש חלומות על שריפה לפי הפסיכולוגיה טוען כי החולם חושש שחייו יהיו לריק. חשוב שנבין כי החשש הזה קיים בקרב כולנו. אנחנו משקיעים שעות רבות ואנרגיות רבות בכדי להגיע למצב שבו נהיה מרוצים מחיינו. אנו שואפים להגשמה עצמית, ורוצים לבנות בית, להקים משפחה, לפתח קריירה, להצליח בלימודים וכדומה. פתרון חלומות על שריפה בחלום לפי הפסיכולוגיה מאיים על כל אלה ומייצג את הפחד של החולם לאבד את כל שעמל עליו.
חשוב שנבין שפירוש חלומות לפי הפסיכולוגיה לא מתייחס למשהו עתידי שעלול לקרות, קרי, אין כאן רמיזה כי החולם עומד לאבד את שהשיג, אלא להפך. ככל הנראה החולם נמצא בתקופה טובה בחייו, ובשל העובדה שהוא בתקופה טובה הוא פוחד לאבד זאת אל מול שריפה (מטאפורית) שעלולה להתרחש במציאות.
בעת פירוש חלומות על שריפה לפי הפסיכולוגיה חשוב שהחולם ינסה לנתח באיזה מקום נערכה השריפה. האם המקום מוכר לחולם? או שמא מדובר במקום חדש לחלוטין שלא ראה בעבר? במידה והמקום לא מוכר, האם הוא מזכיר לחולם מקומות מוכרים יותר? לדוגמה, בית ילדותו, ארץ בה ביקר כשהיה קטן וכדומה.
באופן זה ניתן להבין מפירוש חלומות על שריפה מה בדיוק אותו הדבר שהחולם כל כך חושש לאבד. כך לדוגמא, אם תלמידת בית ספר תחלום שהמבחן שלה נשרף יתכן שהיא חוששת שלא תצליח לשמור על ציוניה הגבוהים לאורך זמן.
לסיכום, פירוש חלומות על שריפה לפי הפסיכולוגיה מזמין את החולם לחיות את הרגע, ליהנות מהצלחותיו ולא להסתכל מהפיסגה למטה אלא לחשוב כמה הדרך לבסיס ההר רחוקה וארוכה.


קראו פירוש חלום נוסף על שריפה


פירושי חלומות נוספים שקשורים לחלום על שריפה

זקן
פירוש חלום על זקן לפי הפסיכולוגיה:

חלום על זקן (שיער פנים) רומז שכשם שהזקן מסתיר את הפנים... לחצו לפירוש המלא


תיק
פירוש חלום על תיק לפי הפסיכולוגיה:

לפי הפסיכולוגיה, פירוש חלומות על תיק מביא לידי ביטוי את אותן... לחצו לפירוש המלא


חול
פירוש חלום על חול לפי הפסיכולוגיה:

פתרון חלומות על חול מעלה את התשוקה של החולם לזכות בעושר... לחצו לפירוש המלא


אנשים שחלמו על שריפה חלמו גם על הסמלים הבאים:

חברים


ג'וקים


לוויתן


חלומות נפוצים בחודש האחרון

ארוחה
פירוש חלום על ארוחה לפי הפסיכולוגיה:

ארוחה בחלום מסמלת לפי הפסיכולוגיה את הרעב הרגשי של החולם והרצון... לחצו לפירוש המלא


ארון
פירוש חלום על ארון לפי הפסיכולוגיה:

ארון בחלום מייצג לפי הפסיכולוגיה סוד שהחולם סוחב עימו מגיל קטן... לחצו לפירוש המלא