פירוש חלומות על תאונה לפי הפסיכולוגיה

משמעות תאונה בחלום

פירוש חלום על תאונה לפי הפסיכולוגיה

תאונה
קטגוריות: אירועים וזמן חלומות נפוצים מקומות

תאונה לפי הפסיכולוגיה מייצגת באופן הבולט ביותר את החשש מאיבוד שליטה. בכדי להבין לעומק את פירוש החולמות על תאונה לפי הפסיכולוגיה יש להבין מה המשמעות של תאונה ברמה הפסיכולוגית. אם כך, ניתן לומר שמדובר באירוע חיצוני שקורה בפתאומיות ולרוב משנה לחלוטין את חייו של האדם מקצה לקצה. באופן דומה, פתרון חלומות על תאונה לפי הפסיכולוגיה מתייחס לאותו החשש לאבד שליטה, שיקרה משהו חיצוני, ושהדברים ישתנו.
חשוב להבין שחלום על תאונה יכול להגיע הרבה פעמים דווקא ברגעים בהם החולם מרוצה מחייו ודווקא בתקופות במהלכן הוא מגיע להישגים משמעותיים. נדגיש כי פירוש חלומות לפי הפסיכולוגיה על תאונה לא מייצג את העובדה שעומד לקרות משהו רע, אלא להיפך. כלומר, הכל עובד כמו שצריך וקורה בצורה טובה, אך בקרב החולם, באופן טבעי קיים חשש שהדברים ייגמרו או ישתנו והוא יישאר ללא אותן ההצלחות שצבר.
במהלך פתרון חלומות על תאונה לפי הפסיכולוגיה חשוב שהחולם ינסה לזכור כמה שיותר פרטים כמו לדוגמא: מי נהג ברכב? האם הוא בעצמו נהג? או שזה היה אדם אחר? היכן התאונה קרתה? האם במקום מוכר או במקום זר לחלוטין? כל אלה יסייעו לחולם להבין יותר לעומק מה בדיוק אותו הדבר שהוא חושש לאבד ומדוע הוא כל כך חושש לאבד אותו.
כמו כן, במהלך פירוש חלומות על תאונה לפי הפסיכולוגיה חשוב שהחולם ינסה להיזכר מה הייתה עוצמת התאונה ובאיזה שלב הוא התעורר. כל אלה יכולים לרמוז לחולם מה עוצמת החשש שלו בחיים האמיתיים וממה כל כך חושש.
ההמלצה לפי הפסיכולוגיה במקרים כאלה היא להבין שלא ניתן לשלוט בכל הדברים בחיים, לשמור על אופטימיות ולהבין שלרוב החיים מוצאים את הדרך לגרום לדברים להסתדר. או כמו מילות המשפט המפורסם: "אלוהים תן לי את האומץ לשנות את מה שאפשר, את הכוח לקבל את מה שאי אפשר לשנות, ואת החוכמה להבדיל בין השניים".


קראו פירוש חלום נוסף על תאונה


פירושי חלומות נוספים שקשורים לחלום על תאונה

פרה
פירוש חלום על פרה לפי הפסיכולוגיה:

פתרון חלומות על פרה מייצג לפי הפסיכולוגיה את כל הדברים שהחולם... לחצו לפירוש המלא


עגיל
פירוש חלום על עגיל לפי הפסיכולוגיה:

פירוש חלומות על עגיל מייצג מסורת רבת שנים שהחולם קיבל מאבות... לחצו לפירוש המלא


ערבים
פירוש חלום על ערבים לפי הפסיכולוגיה:

הופעת ערבים בחלום מייצגת את תחושת הזרות וחוסר השייכות שהחולם חווה... לחצו לפירוש המלא


אנשים שחלמו על תאונה חלמו גם על הסמלים הבאים:

אישה


זכוכית


לשון


חלומות נפוצים בחודש האחרון

סוכריות
פירוש חלום על סוכריות לפי הפסיכולוגיה:

סוכריות בחלום מבטאות לפי הפסיכולוגיה את כל מה שמכניס עניין ומתיקות... לחצו לפירוש המלא


נחש ירוק
פירוש חלום על נחש ירוק לפי הפסיכולוגיה:

פתרון חלומות על נחש ירוק מבטא לפי הפסיכולוגיה את הפחד של... לחצו לפירוש המלא