פירוש חלומות על תאונת דרכים לפי הפסיכולוגיה

משמעות תאונת דרכים בחלום

פירוש חלום על תאונת דרכים לפי הפסיכולוגיה

תאונת דרכים
קטגוריות: מכוניות ותחבורה מקומות סיוטים

תאונת דרכים בחלום מייצגת לפי הפסיכולוגיה את הפחד של החולם מאיבוד שליטה על חייו. הפסיכולוגיה מתייחסת לחשש מאיבוד שליטה כפחד בסיסי ביותר שנטוע בכל אחד מאיתנו. ההבדל בין אנשים שונים הוא בעוצמות הפחד וברמה שכל אחד מאיתנו נותן לו להשתלט על חייו.
פתרון חלומות על תאונת דרכים לפי הפסיכולוגיה לרוב יופיע בתקופות של עמימות וחוסר וודאות בחיי החולם. תקופות אלה מעלות תחושות של חוסר שליטה מהלא נודע שהחולם עלול להיתקל בהן בעתיד.
כולנו כל הזמן נמצאים במצבי עמימות. לרובנו שגרה והבנה של מה בדיוק הולך להיות הצעד הבא מרגיעים את אותן התחושות וגורמים לדברים להיות בהירים, בטוחים וברורים יותר. פירוש חלומות על תאונת דרכים לפי הפסיכולוגיה מתייחס לכל אותם מצבי העמימות בחיי החולם שככל הנראה בשעת החלום נמצאים ברמת עצימות גבוהה.
פתרון חלומות על תאונת דרכים לפי הפסיכולוגיה הולך לשני כיוונים. הראשון, קבלה של העמימות, חוסר הוודאות ולעיתים תחושות של חוסר שליטה כתחושות שהן בלתי נפרדות מחיי החולם. כלומר, ההבנה שלעיתים לא נדע בדיוק מה הצעד הבא משחררת וגורמת לנו כיצורים אנושיים מעט להירגע ולקבל מצבים שכאלה מידי פעם בחיינו.
השני, לנסות בכל זאת ליצור וודאות ושליטה חיובית בחיים. לשליטה החיובית לפי הפסיכולוגיה קוראים פרואקטיביות. כלומר, עשיית פעולות אקטיביות שמקדמות את החולם. כך לדוגמה, שליחת קורות חיים למשרות רלוונטיות בקרב אדם שלא מרוצה מעבודתו נחשבת פעולה פרואקטיבית ומקדמת, בעוד שיחות בלתי פוסקות עם אין ספור אנשים על מר גורלו של החולם והעובדה שלא אוהב את מקום עבודתו נחשבות לפעולות שאינן פרואקטיביות ולא מקדמות את החולם בחייו.
פירוש חלומות על תאונת דרכים לפי הפסיכולוגיה קורא לחולם לחזור ולאחוז בהגה של חייו ולפסל את המציאות שלו באופן שהיה רוצה שתיראה. מחשבה בוראת מציאות קיימת.


קראו פירוש חלום נוסף על תאונת דרכים


פירושי חלומות נוספים שקשורים לחלום על תאונת דרכים

תוכי
פירוש חלום על תוכי לפי הפסיכולוגיה:

לפי הפסיכולוגיה הופעת תוכי בחלום מסמלת את התחושה של החולם לפיה... לחצו לפירוש המלא


לעוף
פירוש חלום על לעוף לפי הפסיכולוגיה:

חלומות על תעופה הם נפוצים ביותר ולרוב כוללים את אותם האלמנטים... לחצו לפירוש המלא


תפוח
פירוש חלום על תפוח לפי הפסיכולוגיה:

פירוש חלומות על תפוח מייצג לפי הפסיכולוגיה אירוע בחיי החולם שעל... לחצו לפירוש המלא


אנשים שחלמו על תאונת דרכים חלמו גם על הסמלים הבאים:

בית חולים


מלון


שן מתנדנדת


חלומות נפוצים בחודש האחרון

גג
פירוש חלום על גג לפי הפסיכולוגיה:

פירוש חלומות על גג מייצג לפי הפסיכולוגיה את כל אותן תקרות... לחצו לפירוש המלא


מדרגות
פירוש חלום על מדרגות לפי הפסיכולוגיה:

פירוש חלומות על טיפוס או ירידה במדרגות קשורים לרצון של החולם... לחצו לפירוש המלא