פירוש חלומות על תאונת דרכים לפי הפסיכולוגיה

משמעות תאונת דרכים בחלום

פירוש חלום על תאונת דרכים לפי הפסיכולוגיה

תאונת דרכים
קטגוריות: מכוניות ותחבורה מקומות סיוטים

תאונת דרכים בחלום מייצגת לפי הפסיכולוגיה את הפחד של החולם מאיבוד שליטה על חייו. הפסיכולוגיה מתייחסת לחשש מאיבוד שליטה כפחד בסיסי ביותר שנטוע בכל אחד מאיתנו. ההבדל בין אנשים שונים הוא בעוצמות הפחד וברמה שכל אחד מאיתנו נותן לו להשתלט על חייו.
פתרון חלומות על תאונת דרכים לפי הפסיכולוגיה לרוב יופיע בתקופות של עמימות וחוסר וודאות בחיי החולם. תקופות אלה מעלות תחושות של חוסר שליטה מהלא נודע שהחולם עלול להיתקל בהן בעתיד.
כולנו כל הזמן נמצאים במצבי עמימות. לרובנו שגרה והבנה של מה בדיוק הולך להיות הצעד הבא מרגיעים את אותן התחושות וגורמים לדברים להיות בהירים, בטוחים וברורים יותר. פירוש חלומות על תאונת דרכים לפי הפסיכולוגיה מתייחס לכל אותם מצבי העמימות בחיי החולם שככל הנראה בשעת החלום נמצאים ברמת עצימות גבוהה.
פתרון חלומות על תאונת דרכים לפי הפסיכולוגיה הולך לשני כיוונים. הראשון, קבלה של העמימות, חוסר הוודאות ולעיתים תחושות של חוסר שליטה כתחושות שהן בלתי נפרדות מחיי החולם. כלומר, ההבנה שלעיתים לא נדע בדיוק מה הצעד הבא משחררת וגורמת לנו כיצורים אנושיים מעט להירגע ולקבל מצבים שכאלה מידי פעם בחיינו.
השני, לנסות בכל זאת ליצור וודאות ושליטה חיובית בחיים. לשליטה החיובית לפי הפסיכולוגיה קוראים פרואקטיביות. כלומר, עשיית פעולות אקטיביות שמקדמות את החולם. כך לדוגמה, שליחת קורות חיים למשרות רלוונטיות בקרב אדם שלא מרוצה מעבודתו נחשבת פעולה פרואקטיבית ומקדמת, בעוד שיחות בלתי פוסקות עם אין ספור אנשים על מר גורלו של החולם והעובדה שלא אוהב את מקום עבודתו נחשבות לפעולות שאינן פרואקטיביות ולא מקדמות את החולם בחייו.
פירוש חלומות על תאונת דרכים לפי הפסיכולוגיה קורא לחולם לחזור ולאחוז בהגה של חייו ולפסל את המציאות שלו באופן שהיה רוצה שתיראה. מחשבה בוראת מציאות קיימת.


קראו פירוש חלום נוסף על תאונת דרכים


פירושי חלומות נוספים שקשורים לחלום על תאונת דרכים

מפתחות
פירוש חלום על מפתחות לפי הפסיכולוגיה:

פירוש חלומות על מפתחות מתייחס ליכולת של החולם לפתח פתרונות יצירתיים... לחצו לפירוש המלא


הלוויה
פירוש חלום על הלוויה לפי הפסיכולוגיה:

חלום על הלוויה מגלם לפי הפסיכולוגיה בתוכו את תחושת ההחמצה שהחולם... לחצו לפירוש המלא


ארון
פירוש חלום על ארון לפי הפסיכולוגיה:

ארון בחלום מייצג לפי הפסיכולוגיה סוד שהחולם סוחב עימו מגיל קטן... לחצו לפירוש המלא


אנשים שחלמו על תאונת דרכים חלמו גם על הסמלים הבאים:

קבר


ציפור


תפוח


חלומות נפוצים בחודש האחרון

שמלה
פירוש חלום על שמלה לפי הפסיכולוגיה:

פתרון חלומות על שמלה מביא לידי ביטוי את כל הצדדים הרכים... לחצו לפירוש המלא


בוץ
פירוש חלום על בוץ לפי הפסיכולוגיה:

פירוש חלומות על בוץ מבטא לפי הפסיכולוגיה את הרצון של החולם... לחצו לפירוש המלא