פירוש חלומות על תאונת דרכים לפי הפסיכולוגיה

משמעות תאונת דרכים בחלום

פירוש חלום על תאונת דרכים לפי הפסיכולוגיה

תאונת דרכים
קטגוריות: מכוניות ותחבורה מקומות סיוטים

תאונת דרכים בחלום מייצגת לפי הפסיכולוגיה את הפחד של החולם מאיבוד שליטה על חייו. הפסיכולוגיה מתייחסת לחשש מאיבוד שליטה כפחד בסיסי ביותר שנטוע בכל אחד מאיתנו. ההבדל בין אנשים שונים הוא בעוצמות הפחד וברמה שכל אחד מאיתנו נותן לו להשתלט על חייו.
פתרון חלומות על תאונת דרכים לפי הפסיכולוגיה לרוב יופיע בתקופות של עמימות וחוסר וודאות בחיי החולם. תקופות אלה מעלות תחושות של חוסר שליטה מהלא נודע שהחולם עלול להיתקל בהן בעתיד.
כולנו כל הזמן נמצאים במצבי עמימות. לרובנו שגרה והבנה של מה בדיוק הולך להיות הצעד הבא מרגיעים את אותן התחושות וגורמים לדברים להיות בהירים, בטוחים וברורים יותר. פירוש חלומות על תאונת דרכים לפי הפסיכולוגיה מתייחס לכל אותם מצבי העמימות בחיי החולם שככל הנראה בשעת החלום נמצאים ברמת עצימות גבוהה.
פתרון חלומות על תאונת דרכים לפי הפסיכולוגיה הולך לשני כיוונים. הראשון, קבלה של העמימות, חוסר הוודאות ולעיתים תחושות של חוסר שליטה כתחושות שהן בלתי נפרדות מחיי החולם. כלומר, ההבנה שלעיתים לא נדע בדיוק מה הצעד הבא משחררת וגורמת לנו כיצורים אנושיים מעט להירגע ולקבל מצבים שכאלה מידי פעם בחיינו.
השני, לנסות בכל זאת ליצור וודאות ושליטה חיובית בחיים. לשליטה החיובית לפי הפסיכולוגיה קוראים פרואקטיביות. כלומר, עשיית פעולות אקטיביות שמקדמות את החולם. כך לדוגמה, שליחת קורות חיים למשרות רלוונטיות בקרב אדם שלא מרוצה מעבודתו נחשבת פעולה פרואקטיבית ומקדמת, בעוד שיחות בלתי פוסקות עם אין ספור אנשים על מר גורלו של החולם והעובדה שלא אוהב את מקום עבודתו נחשבות לפעולות שאינן פרואקטיביות ולא מקדמות את החולם בחייו.
פירוש חלומות על תאונת דרכים לפי הפסיכולוגיה קורא לחולם לחזור ולאחוז בהגה של חייו ולפסל את המציאות שלו באופן שהיה רוצה שתיראה. מחשבה בוראת מציאות קיימת.


קראו פירוש חלום נוסף על תאונת דרכים


פירושי חלומות נוספים שקשורים לחלום על תאונת דרכים

לידה
פירוש חלום על לידה לפי הפסיכולוגיה:

פירוש חלומות על לידה לפי הפסיכולוגיה מתייחס לקושי רגעי שהחולם חווה... לחצו לפירוש המלא


נחש לבן
פירוש חלום על נחש לבן לפי הפסיכולוגיה:

לפי הפסיכולוגיה, פירוש חלומות על נחש לבן רומז כי החולם חושש... לחצו לפירוש המלא


אריה
פירוש חלום על אריה לפי הפסיכולוגיה:

פירוש חלומות על אריה לפי הפסיכולוגיה מתייחס לרצון של החולם לחוש... לחצו לפירוש המלא


אנשים שחלמו על תאונת דרכים חלמו גם על הסמלים הבאים:

בן זוג


מראה


חלון


חלומות נפוצים בחודש האחרון

פירות
פירוש חלום על פירות לפי הפסיכולוגיה:

פתרון חלומות על פירות מייצג לפי הפסיכולוגיה את השאיפה של החולם... לחצו לפירוש המלא


רגל
פירוש חלום על רגל לפי הפסיכולוגיה:

פירוש חלומות על רגל מייצג לפי הפסיכולוגיה את הצורך של החולם... לחצו לפירוש המלא