פירוש חלומות על תנין לפי הפסיכולוגיה

משמעות תנין בחלום

פירוש חלום על תנין לפי הפסיכולוגיה

תנין
קטגוריות: בעלי חיים חלומות נפוצים סיוטים

על פי פרויד אבי הפסיכולוגיה, לכולנו יש צדדים באישיות שהם מעט יותר אגרסיביים ושאנחנו מנסים נורא להשתיק ולהביא את עצמנו להתנהגות ראויה בחברה.
לפי הפסיכולוגיה, פירוש חלומות על תנין מתייחס לאותם הצדדים היותר אלימים באישיותנו שביום-יום לא מקבלים מענה. חשוב שנבין שהעובדה שאנחנו משתלטים על היצר שלנו זאת תכונה מאוד חיובית, אך כמו המון דברים שאנחנו מדחיקים במהלך היום, הם מופיעים בלילה בחלומות כשאנחנו מורידים מעט את מנגנוני השליטה.
על פי פתרון חלומות על תנין, ניתן לשער שהחולם נמצא בתקופה מעט קונפליקטואלית (מלאה בקונפליקטים) וחווה סכסוך מסוים או תחושות לא נעימות כלפי אדם שהוא רואה באופן תדיר. פירוש החלומות על תנין לפי הפסיכולוגיה לא מתאר במפורש מי מושא הריב, אך ניתן להבין זאת מהמקום בו החולם רואה את התנין. אם התנין לדוגמא מופיע בבית, יתכן ויש מתיחות מסוימת עם אחד מבני הבית.
במהלך פירוש חלומות על תנין לפי הפסיכולוגיה חשוב שהחולם ינסה להיזכר מה בדיוק קרה בחלום. אם התנין תקף את החולם, יתכן והוא חש תחושות של אגרסיביות ממישהו בסביבתו ושהוא מתקשה להכיל את אותן התחושות. מנגד, במידה והתנין רק מסתכל עליו ולא תוקף אותו, אך החולם חש פחד - יתכן שהחולם חש מאוים גם במציאות אך לא עושה שום דבר בכדי להגן על עצמו.
פתרון חלומות לפי הפסיכולוגיה על תנין מזמין את החולם להוריד מעט את רגשות הכעס והזעם שלו ולהירגע. חשוב שנבין שאת הרוב המוחלט של הקונפליקטים ניתן לפתור באמצעות שיחה כנה וחשיפת הרגשות כלפי הצד השני. מדהים לחשוב כמה אנרגיות אנחנו מוציאים על כל כך הרבה דברים ולפעמים דווקא את הפעולה הפשוטה של לדבר עם הצד השני ולספר לו על התחושות שלנו אנחנו נמנעים מלעשות.


קראו פירוש חלום נוסף על תנין


פירושי חלומות נוספים שקשורים לחלום על תנין

דמעות
פירוש חלום על דמעות לפי הפסיכולוגיה:

פירוש חלומות על דמעות מייצג לפי הפסיכולוגיה את הרצון של החולם... לחצו לפירוש המלא


מקרר
פירוש חלום על מקרר לפי הפסיכולוגיה:

מקרר בחלום מבטא את הרצון של החולם לטרוף את העולם וליהנות... לחצו לפירוש המלא


שרשרת
פירוש חלום על שרשרת לפי הפסיכולוגיה:

פתרון חלומות על שרשרת משחזר חוויות מעברו של החולם הקשורות בדבר... לחצו לפירוש המלא


אנשים שחלמו על תנין חלמו גם על הסמלים הבאים:

רגליים


גנבה


בחורה


חלומות נפוצים בחודש האחרון

תינוקות
פירוש חלום על תינוקות לפי הפסיכולוגיה:

פירוש חלומות על תינוקות מביא לידי ביטוי את הרצון של החולם... לחצו לפירוש המלא


ניקיון
פירוש חלום על ניקיון לפי הפסיכולוגיה:

פירוש חלומות על ניקיון מבטא לפי הפסיכולוגיה את הרצון של החולם... לחצו לפירוש המלא